Biuro obsługi/sprzedaż +48 512-087-265
Nasza oferta
Informacje

Najczęściej stosowanym materiałem do produkcji nowoczesnych mebli jest płyta wiórowa laminowana oraz płyta laminowana MDF.

Są to płyty pokryte papierem dekoracyjnym impregnowanym żywicą melaminową, która zabezpiecza meble przed działaniem promieni UV, zabrudzeniami (np. rozlane wino) oraz powoduje, że nasze meble są łatwe w utrzymaniu czystości.

Płyty meblowe występują w różnych rodzajach wykończenia – połysku, macie, delikatnej strukturze lub teksturze drewna i zachowują swój pierwotny wygląd przez długie lata dzięki odporności na promienie UV.

Do wykończenia krawędzi ciętych wykorzystujemy obrzeża ABS lub PVC, które zabezpieczają płytę meblową przed wilgocią i uszkodzeniem. Jednocześnie, są idealnie dopasowane do kolorów i struktur płyt nadając im atrakcyjne i trwałe wykończenie.

Posiadamy bogaty wybór blatów roboczych, dzięki temu bez problemów jesteśmy w stanie dopasować idealny blat do Państwa kuchni. Stosowane przez nas blaty są nie tylko odporne na zabrudzenia (np. rozlane wino, sok), łatwe w czyszczeniu i higieniczne ale również odporne na ciepło. Stosujemy blaty o standardowej grubości 38mm, 12 mm (Slim Line) oraz drewniane o grubości 40mm.

 

30/12/2018

Firma bardzo profesjonalna, terminowa i rzetelna. Meble wykonane starannie,  a przede wszystkim nienagannie. Pan Adam jest osobą kompetentną dla którego klient jest najważniejszy. Mimo że firma dopiero zaczęła swoją działalność,poziom jej usług jest najwyższy. Polecam. 

Maciej J.

 
Copyright by www.stoldesign.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.